O nás

Studio Artefakt s. r. o. sídlící v Hradci Králové vzniklo v roce 1999. Kromě předešlých zkušeností z reklamy, grafiky a DTP spojuje jeho členy od začátku snaha nabídnout klientům nejen nadstandardní služby, ale i nadstandardní vztahy. Stejně jako většina našich zákazníků preferujeme dlouhodobou spolupráci založenou na oboustranné důvěře, která je nezbytným předpokladem kvalitně odvedené práce a stále spokojenosti klientů.

U každé zakázky můžete kromě profesionálně a kreativně odvedené práce očekávat maximální péči, etický přístup, zodpovědnost a smysl pro detail. Díky spojení grafických a reklamních služeb u nás najdete vše, co potřebujete ke každodenní propagaci Vaší společnosti, realizaci reklamní kampaně nebo uspořádání společenské akce pro Vaše klienty či zaměstnance. Na základě Vašich požadavků vytvoříme grafické návrhy, zařídíme fotografování i tvorbu reklamních textů, překlady i korektury, předložíme Vám optimální mediaplán v rámci zvoleného rozpočtu a zajistíme kompletní realizaci reklamní kampaně. Plánujete-li společenskou akci, navrhneme vhodné místo i program a zajistíme vše od pronájmu prostoru a cateringu až po fotodokumentaci a vhodné dárky, ceny či kostýmy. Nabízíme také outsourcing grafických a DTP prací.

Snahou Studia Artefakt je nabízet a poskytovat klientům skutečný fullservis. Při vymýšlení jednotlivých prvků propagace se vždy snažíme myslet koncepčně a systémově a nabídnout klientovi i nad rámec jeho zadání něco navíc. Dílčí návrhy tak v převážné většině případů skýtají potenciál rozvinutí daného motivu v dalších možných reklamních materiálech či médiích.